Головна > Новини > Учні плели маскувальну сітку для військової техніки в зону АТО

Учні плели маскувальну сітку для військової техніки в зону АТО

Протягом останніх місяців наша школа не залишається осторонь подій, які відбуваються на сході нашої країни. Діти пишуть листівки, малюнки у підтримку солдатам.

У лютому школярі збиралися разом та плели маскувальні сітки для військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення АТО. Матеріал для сітки учні заготовляли самостійно.

Діти роблять це з великим задоволенням та натхненням. Роботу виконали дуже оперативно, напротязі трьох днів, на перервах, уроках фізичної культури, трудового навчання діти сплели сітку.

Школярі впевнені, що зараз, як ніколи потрібно згуртовуватися задля допомоги нашим воїнам. І тому, ми будемо допомагати нашим захисникам і надалі!

dsc_0039.jpgdsc_0044.jpgdsc_0114.jpgdsc_0115.jpg