Головна > Новини > В калейдооскопі країн

В калейдооскопі країн

Цей захід у навчальному закладі проходив вже вп’яте. Під час фестивалю учні гімназії намагаються передати самобутність країни, яку напередодні обирають методом жеребкування. Діти вивчають історію, традиції, національну кухню, вбираються у одяг країни та представляють підготовку перед гімназистами та педагогами.

На благодійному ярмарку продають іграшки, малюють на тілі хною, показують фокуси і запрошують відвідати «свої країни».

Захід проводять щороку в останній день першої чверті, щоб це не дуже порушувало режим навчання.

Організатори фестивалю намагаються щороку змінювати країни і з 193 держав обирати ті, які були найдавніше. Звісно є і улюблені, які намагаються повторювати принаймні раз на 2-3 роки.

У підготовку вкладається дуже багато сил, часто батьки також долучаються і допомагають, але в основному, працюють над перевтіленням діти.

Під час фестивалю гімназисти зібрали більш ніж 17 тисяч гривень. Зібрані на благодійному заході кошти передали на лікування травмованого ока учня гімназії Назара Гейника

original-dsc1096.jpgoriginal-dsc1101.jpgoriginal-dsc1129.jpgoriginal-dsc1188.jpgoriginal-dsc1200.jpgoriginal-dsc1221.jpgoriginal-dsc1307.jpgoriginal-dsc1375.jpgoriginal-photo.jpg