Головна > Новини > Відбувся Всеукраїнсьий математичний конкурс «Кенгуру»

Відбувся Всеукраїнсьий математичний конкурс «Кенгуру»

7 грудня 2012 року стартував І (Всеукраїнський) етап Міжнародного математичного конкурсу „Кенгуру " для учнів других-шостих класів .Випробувати свої знання з математичної науки спробували  і учні нашої гімназії . Конкурс охопив бажаючих  учнів 2-6 класів. Учасники отримали яскраві, по-дитячому захоплюючі завдання .
Протягом попередніх років традиційно конкурс «Кенгуру» проводився в березні  одночасно з учасниками всього світу за завданнями Міжнародного  комітету.  Цьогоріч для проведення змагань завдання готувалися в Україні. Ініціаторами конкурсу для малечі є МОН молодьспорт та Всеукраїнський координаційний центр.
Перевірка робіт здійснюється  автоматично (у м.Львові). Персональні результати будуть розміщені на офіційному сайті конкурсу.  За результатами змагань учні отримають сертифікати

img_2081.jpgimg_2082.jpgpc076668.jpgpc076670.jpgpc076673.jpgs57559299.jpg