Головна > Новини > Відкриття футбольного поля

Відкриття футбольного поля

День знань, для Луцької гімназії №18, виявився також днем спорту. Адже 1 вересня відбулося офіційне відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. Ігор Петрович Палиця цього літа допоміг спорудити такі футбольні поля аж п'яти школам. Відрозу "протестувати" футбольне поле взялись збірна учнів гімназії №18 та збірна вчителів. Перший тайм був за учнями, на перерву команди пішли з рахунком 3-1. Але вчителі зібрались із силами у кінці другого тайму, за 2 хвилини до кінця забли 2 м'ячі. Напружене футбольне протистояння закінчилось з рахунком 3-3.

Тренування вчителів та учнів школи будуть провидитись на новому майданчику кожної середи та п'ятниці з 16:00 до 18:00.

Copyright © 2012 - 2024 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»