Головна > Новини > Відтепер ми - партнери

Відтепер ми - партнери

18 вересня 2018 року Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області стала офіційним партнером Британського видавництва "Express Publishing" в Україні, що засвідчено угодою про співпрацю та почесною табличкою з логотипом видавництва, яку розмістили у вестибюлі закладу. Заклад - перший в Україні, удостоєний почесного знаку видавництва. Для вручення нагороди до гімназії завітала методист Express Publishing пані Наталія Ляшко.

Для довідки. Учні Луцької гімназії № 18 вивчають англійську мову виключно за підручниками Британського видавництва "Express Publishing" в Україні з 2005 року. За цей період діти досягли високих успіхів в оволодінні англійською мовою, перемог в олімпіадах та міжнародних мовних іспитах, високих балів на ЗНО з англійської мови,  навчаються у найпристойніших  навчальних закладах України та за кордоном.

p1050649.jpgp1050649_-_kopiya.jpg