Головна > Новини > ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Високі інтелектуальні здібності, обдарованість, науковість, уміння висловити свою думку та проводити науково-дослідницьку та експериментальну роботу показали учні ліцею №18 під час ІІ(обласного) етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт.
На конкурс представлені роботи 4 учасників шкільної філії «Пошук» у 4 секціях та роботи 5 учнів-членів МАН у 6 секціях. За результатами конкурсу-захисту 8 учнів стали переможцями, з них 4 (у 5 секціях) рекомендовані для участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті.

ПЕРЕМОЖЦІ :

Секція іспанської мови та іспаномовної літератури – Романюк Аліна Юлія, учениця 10-А класу – І місце;
Секція ГІЗ та ДЗЗ, Різник Домініка, учениця 11-А класу - І місце;
Секція фінансів, банківської справи та страхування, Різник Домініка, учениця 11-А класу- І місце;
Секція навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності, Погинець Софія, учениця 10-А класу- І місце;
Секція астрономії , Артишевський Роман, учень 11-А класу- І місце;
Секція біології людини, Солтисюк Дарина, учениця 11-А класу-ІІ місце;
Секція історії мистецтв та арткритики, Ткачук Марія учениця 10-Б класу-ІІІ місце;
Секція математики, Кінах Ангеліна, учениця 9-Г класу – ІІІ місце;
Секція англійської мови та англомовної літератури, Каліщук Ангеліна, учениця 10-Б класу – ІІІ місце.

Дирекція ліцею №18 висловлює щирі вітання та подяку за працю, розвиток творчого потенціалу молоді керівникам пошуково-дослідницьких робіт. Бажаємо тільки перемоги на Всеукраїнському
етапі, гарного відпочинку, добробуту.