Головна > Новини > Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!

18.09.2017 року на базі нашої гімназії проведено міський турнір з географії. В інтелектуальних змаганнях взяли участь шість учнівських команд юних географів. У фіналі  серед чотирьох претендентів  перемогу виборола збірна команда  «Меркатор»,  серед учнів якої Савік Ілона, учениця 11-А класу та Піменов Ілля, учень 10-А класу. Ілона та Ілля у складі збірної вибороли І місце на ХІІІ обласному турнірі юних географів. Піменов Ілля в особистому рейтингу отримав перше місце, а Савік Ілона - ІІІ місце.  Вітаємо переможців турніру !!! Бажаємо стати кращими серед юних географів на Всеукраїнських змаганнях. Дякуємо за плідну працю вчителю географії Мельчук Наталії Миколаївні та бажаємо нових злетів та перемоги!!!

risunok1.png