Головна > Новини > Вітаємо переможців міської Малої олімпіади з англійської мови!

Вітаємо переможців міської Малої олімпіади з англійської мови!

21 березня 2014 року відбулася Мала міська олімпіада з англійської мови серед учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета олімпіади – пошук, виявлення та підтримка лінгвістично обдарованих учнів міста. Під час олімпіади проводилось оцінювання чотирьох видів мовленнєвої компетенції учнів з англійської мови: аудіювання, читання, письма та говоріння. Учні нашої гімназії Варенцова Аліна(4-Б клас) та Малімон Анастасія(4-В клас) зайняли відповідно І та ІІ місця у чесній боротьбі із своїми конкурентами з інших шкіл міст, набравши 75,7 та 69,5 балів із загальної кількості балів80. Отож дякуємо дітям та вчителеві Тереховій Наталії Тадеушівні. Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів у цій нелегкій, проте захоплюючій праці!

dsc_0419.jpg