Головна > Новини > Вітаємо переможців міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів!

Вітаємо переможців міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів!

26 та 30 грудня був проведений міський  конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

Вітаємо переможців !

І місце :  Четверикова Ольга ,українська література, вчитель Колядюк С.С., Боско Марія; іспанська мова  Матюк Н.В., Романюк Є.В.

ІІ місце : Яцків Галина, англійська мова,вчитель Ковальчук О.О.;   Поха Ельза, англійська мова,вчитель Піменова Т.В.;    Гропянова Анастасія ,англійська мова , вчитель Волчук Н.М.;  Левчик Ірина , французька мова, вчитель Ураєва І.Г.;   Згоран Юлія, німецька мова, вчитель Кириченко Н.В.;    Кузицька Яна, англійська мова,вчитель Клімук Т.Ю.

ІІІ місце :  Дудка Лілія, фізика, вчитель Ярошевич Л.Я.;    Трофимчук Вікторія, українська мова, вчитель Назарчук А.О.;    Білан Олена,медицина, вчитель Лонюк Г.М.; Архипчук Ольга, біологія, вчитель Гончаревич Т.М.