Головна > Новини > Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних журналістів!

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних журналістів!

З 18.04 по 22.04.2017р. в місті Суми проходив фінальний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів, учні нашого навчального закладу Савік Ілона, учениця 10-А класу, та Піменов Ілля, учень 5(9)-класу,  були в складі команди, яка представляла Волинську область (учні НВК №9, учениця Камінь-Каширської ЗОШ). Юні журналісти продемонстрували ґрунтовні знання з теорії журналістики, а також творчо, креативно підготували практичні питання. Наші вихованці виграли всі відбіркові змагання та перемогли у фінальній грі.

Вітаємо збірну команду Волинської області за зайняте І місце на Всеукраїнському турнірі юних журналістів! Бажаємо перемоги  у нових конкурсах, змаганнях, не зупинятись на досягнутому,  йти вперед!

6su_u0hyl7y.jpgtx763.jpgtx764.jpg