Головна > Новини > Вітаємо переможця міської олімпіади з інформатики!

Вітаємо переможця міської олімпіади з інформатики!

26 березня в Луцькій гімназії №14 імені Василя Сухомлинського пройшла олімпіада з інформатики для учнів початкової школи. У ній приймали участь діти четвертих класів із навчальних закладів усього міста.

Честь гімназії №18 представляв учень 4-Д класу Горщар Володимир та успішно виборов ІІІ місце (керівник Вітковський Р.В., вчитель інформатики, член журі олімпіади).

Для дітей були організовані хороші умови проведення змагання у двох турах. Після теоретичного завдання учні продемонстрували свої навички та вміння під час створення комп’ютерних презентацій та показали надзвичайно високий рівень володіння матеріалом.

Після олімпіадних завдань юних інформатиків чекала екскурсія гімназією, концерт та майстер клас з використання сучасної «розумної» дошки.

Загалом, представники гімназії №18 були задоволені результатом та часом, проведеним на олімпіаді.

img_1763.jpg