Головна > Новини > Воркшоп з фінансової грамотності

Воркшоп з фінансової грамотності

6 квітня 2016 року завідувач кафедри банківської справи Луцького НТУ Наталія Вавдіюк провела навчальний воркшоп з фінансової грамотності для  учнів 9В класу (класний керівник Циц Т.Я.). Основні відмінності проведеного воркшопу з фінансової грамотності від заходів іншого типу полягають у інтенсивності групової взаємодії, активності і самостійності учнів у проведенні експериментальних досліджень, досвіді ведучого. Експерт, ведучий  воркшопу з фінансової грамотності, допомагає учасникам визначити мету: виховання правил безпечної фінансової поведінки, сформувати завдання високопродуктивної майстерні: провести 12 експериментів та вирізнити фальшиву та справжню грошову банкноту України, підбирає відповідно методи та прийоми для активного дослідження.

Учні, використовучи особистий досвід, отримуючи знання та вміння, необхідні для проведення експериментів, обговорювали результати досліджень з ведучим та іншими учасниками заходу. Наталія Вавдіюк контролювала хід воркшопу, мотивувала діяльність учнів в класі, розповідала про  механізми виявлення та вилучення фальшивих грошей.

image1.jpg