Головна > Новини > З ім’ям Лесі сонце сходить

З ім’ям Лесі сонце сходить

До 144-ої річниці від Дня народження славетної дочки українського народу Лесі Українки,  яку відзначає 25 лютого весь український люд,  для учнів 4-х класів початкової школи  був проведений  усний журнал на тему: «З ім’ям Лесі сонце сходить».

Учні 4-А класу (класовод Петровська-Кочура О.Р.)  підготували медіопрезентацію життєвих і творчих сторінок Лесі Українки, а чуттєве,  схвильоване читання творів письменниці у виконанні учениць класу не залишило нікого байдужих в залі.

Вона була,  є і буде.  Дякуймо за це долі,  що зродила на нашій землі Лесю Українку,  яка стала символом і гордістю нашої України,  яка вірила у своє безсмертя і стала безсмертною.

img_2285.jpgimg_2287.jpgimg_2289.jpgimg_2291.jpgimg_2300.jpgimg_2305.jpg