Головна > Новини > Засідання школи молодого педагога

Засідання школи молодого педагога

Важливою часткою системи навчально-методичної роботи школи є робота з молодими та малодосвідченими вчителями, яка має носити творчий конструктивний характер.

Методичне об`єднання вчителів початкових класів поповнилося молодими спеціалістами. Працювати вихователями групи продовженого дня будуть Курчаба О.О., Боско К.С.,Кравчук С.М., Власюк А.В..

Їхні наставники підготували перше засідання Школи молодого вчителя, де ознайомили з особливостями роботи шкільної документації, провели анкетування, підготувати папку з набором пам'яток, рекомендацій щодо складання тематичних, поурочних планів, структури та типології уроків, методичних прийомів і форм роботи вчителя на уроках та в позаурочний час.

Таке попереднє знайомство з молодим учителем допомагає йому швидше зорієнтуватися в умовах його педагогічної діяльності й полегшує адаптацію до роботи в умовах сучасної  школи.

Перші кроки завжди найважчі. Нехай щастить Вам на педагогічній стежині, молоді колеги!

img_8053.jpgimg_8057.jpgimg_8060.jpgimg_8064.jpg