Головна > Новини > Завітай у казку

Завітай у казку

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимового свята дня Св. Миколая.

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики». Тож намагаються бути протягом усього року саме такими: не лінивими, доброзичливими, старанними.
Маленькі школярі, учні 1 – Д класу, також були слухняними, працьовитими, чемними, добрими. Тож 18.12.2015р. Св. Миколай завітав у їхній клас і влаштував дітям справжнісіньку КАЗКУ!!! Кожен отримав подарунок та пообіцяв бути чемним протягом наступного року.

img_8210.jpgimg_8233.jpgimg_8243.jpgimg_8277.jpgimg_8368.jpg