Головна > Новини > Змагання з волейболу

Змагання з волейболу

Протягом двох днів під час шкільних канікул у спортивних залах ЗНЗ №№ 14, 24 вирували волейбольні баталії серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька. Цими змаганнями розпочато цикл спортивно-масових заходів серед педагогів навчальних закладів в рамках Спартакіади «Здоров’я» 2014, які щорічно проводяться у нашому місті.

Змагання були цікавими, видовищними і захоплюючими.

За результатами першого дня змагань переможцями груп стали команди ЗНЗ № 10, 14, 18. Саме вони на базі НВК № 24 у другий день змагань визначали переможця і призерів. Вигравши всі поєдинки у своїх суперників третій рік поспіль, перемогу святкували представники НВК № 10.

Проявивши невичерпну жагу до перемоги, друге місце виборола об’єднана команда гімназії № 18 та ЗОШ № 25. Замикали трійку лідерів представники НВК «Гімназія № 14».

На урочистому закритті змагань команди-призери з рук голови міської організації профспілки працівників освіти і науки Галини Василенко і головного спеціаліста відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Івана Дишка отримали кубки, медалі, грамоти і грошові призи.

Героями волейбольних баталій стали: Кочубей Л.В., Поліщук Р.В., Кінах М.В.,Кінах Н.А., Кухоцька О.О., Скороход О.С., Орищук Г.Д.

Бажаємо нашій команді успіхів у подальших змаганнях!

Copyright © 2012 - 2024 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»