Головна > Новини > Зустріч з ветераном

Зустріч з ветераном

2 лютого ми святкуємо День визволення Луцька від фашистських загарбників. Напередодні свята в гімназії були проведені години  спілкування. А 5 лютого відбулася зустріч учнів 5-А та  5-Б класів із ветераном Великої Вітчизняної війни Іваном Марковичем Глушко. Гість поділився з гімназистами своїми спогадами про події, які він пережив у роки війни. Ветеран згадав своє сирітське дитинство, про свою допомогу партизанам та нелегке навчання. Іван Маркович побажав дітям наполегливо вчитися, ніколи не забувати і пам’ятати про своє славне, героїчне минуле.

30 червня 2014 року Івану Марковичу виповниться 80 років, тож хочемо побажати йому міцного здоров'я, довгих років життя та мирного неба над головою!!!

dsc_0417.jpgdsc_0426.jpgdsc_0429.jpgdsc_0430.jpgdsc_0437.jpgdsc_0439.jpg