Головна > Досягнення > Конкурс захисту наукових робіт

Конкурс захисту наукових робіт

У гімназії працює філія „Пошук” міського наукового товариства „Ерудит” , яка заявляє про себе перемогами в олімпіадах, конкурах захистах пошуково-дослідницьких робіт, в предметних турнірах.

Особливо цікавими для юних науковців гімназії стали: щорічна „Декада Науки”, гімназійна наукова конференція, інтелектуальні „Брейн-Ринги”, КВК, предметні тижні, учнівські партнерські фестивалі.   Зміст діяльності в науковому товаристві учнів визначається планом роботи, зорієнтованим на поглиблене вивчення тієї чи іншої галузі науки. Для якісного забезпечення підготовки учнів використовуються навчально-дослідницька база, матеріально-технічні ресурси, інформаційно-бібліотечні ресурси навчального закладу, наукових установ, вищих навчальних закладів.

Наукове товариство учнів організовує свою діяльність у формах:

•  роботи гуртків, секцій, клубів, факультативів, навчальних лабораторій, краєзнавчих експедицій;
  • індивідуальної роботи учнів під керівництвом вчителів, науковців;
  • наукових конференцій;
  • участь у олімпіадах, турнірах, конкурсах.

Діяльність шкільної філії «Пошук» спрямована на :

• пошук, розвиток та підтримку здібних, обдарованих, талановитих учнів;
  • задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні та творчій самореалізації;
  • виховання свідомого громадянина України;
  • створення умов для творчого, інтелектуального, духовного самовдосконалення учнів та його стимулювання;
  • формування у учнів умінь та навичок культури наукового дослідження;
  • формування соціально-адаптованої особистості, її громадського досвіду;
  • пропаганди наукових досліджень учнів та захист їх авторських прав і інтересів.

Наукові відділення, у яких працюють члени шкільного НТУ «Пошук»:

• літературознавства,фольклористики та  мистецтвознавства (секції: українська література, світова література, фольклористика, мистецтвознавство, )
  • мовознавства ( секції: українська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова)
  • історії (секція : історія України, правознавства)
  • хімії та біології ( секції :медицина, біологія, психологія);
  • математики, фізики та астрономії (секції : математика, експериментальна фізика, астрономія та астрофізика, комп'ютерні науки);
  • наук про Землю (секція : географія)

ДолученняРозмір
rezultati_naukovi_2016-2017.doc40 КБ