Головна > Новини > Англійською про українську вишиванку

Англійською про українську вишиванку

Чи могли ми коли-небудь уявити собі, що будемо святкувати День вишиванки на онлайн уроці англійської мови. Думаю, що навіть не підозрювали, що таке може трапитися. Не готові ми були ігнорувати це свято, тому частина уроку була присвячена нашому національному вбранню. Учні 5В, 5Г, 6А, 6В, 8Б класів ( вчителі Піменова Тетяна Василівна та Трофимчук Світлана Вікторівна) розповідали про свої асоціації з вишиванкою, обмінювалися цікавими фактами про вишиванку, а також демонстрували власноруч створені вишиванки з паперу. Учні 3В, 3Г, 5А, 5Б класів взяли участь в майстер-класі (uTube) по виготовленню вишиванки з паперу, і провели фото-флеш-моб «I am wearing my vyshyvanka»Англійською про українську вишиванку.

Пропонуємо вам переглянути колажі учнівських фото за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Dm_FpfHVgoKYjYeWty3cw93I5-uWXuZ

.

untitled_11.pnguntitled_3.pnguntitled_4.pnguntitled_6.pnguntitled_6.png