Головна > Новини > Cвято Рідної мови у 3-А класі

Cвято Рідної мови у 3-А класі

В Україні День української писемності та мови щорічно відзначають  9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. З нагоди цієї дати у 3 – А класі пройшов виховний захід " Солов’їну, барвінкову, колосисту — на віки українську рідну мову в дар дали мені батьки…". Серед запрошених були присутні учні 3 – Б класу та вчителі. На заході прозвучали вірші та пісні про Україну та українську мову.

Наша мова   нам рідна, як мама і тато, як та земля, на якій ми зростаємо, бо це мова, яку ми всі чуємо змалку, якою ми промовили перші слова. Ця мова зрозуміла і рідна всім нам. Бо без мови немає народу.

Своїм заходом учні відмітили значимість української мови, а вчитель закликав  молоде покоління шанувати і берегти  рідну мову, бо це -  найбільше і найдорожче добро кожного народу, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку він вкладає і своє давнє життя, і свої сподівання.

Берегти її, плекати

Буду всюди й повсякчас,-

Бо ж єдина - так, як мати,-

Мова в кожного із нас!