Головна > Новини > Дистанційне навчання

Освітній процес у гімназії  під час карантину

Відповідно до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 12.03.2020 №166-1 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території м. Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу» з 12.03.2020 до 03.04.2020 на території м. Луцька зупинено навчання у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та заняття у спортивних школах.

Особливості освітнього процесу в гімназії на період карантину

Учні 1 - 4 класів початкової школи та 5-11 класів гімназії навчаються дистанційно, зокрема:

·         отримують консультації та інструкції педагогів через онлайн-зв’язок за допомогою додатку Viber, навчальних блогів педагогів, хмарної електронної пошти за розкладом уроків понеділок-субота;

·         вивчають інформатику дистанційно у «хмарному середовищі» Google Classroom;

·         консультації до ЗНО і ДПА проводяться через онлайн-зв'язок з учителем відповідно до затвердженого графіка;

·         учні 5-11 класів гімназії опрацьовують матеріал і виконують  роботи на сайті  дистанційне навчання

Крім того, пропонуємо учням навчатися за відеоуроками на телеканалі Рада та Youtube-каналі Міністерства охорони здоров’я.