Головна > Новини > Дистанційне навчання в НУШ

Дистанційне навчання в НУШ

«Онлайн навчання в 1 класі можливе і потрібне»- до такого рішення дійшли і батьки, і  учні 1-Д класу.

Навчання в такому режимі проводяться від початку карантину. Щодня, з понеділка по п’ятницю, маленькі першокласники проводять уроки на платформі Zoom, а також мають завдання у блозі вчителя. Навчання відбувається в ігровій формі, як того і вимагає реформа НУШ. Вчителька готує інтегровані завдання, що дозволяє прослідкувати взаємозв’язок предметів. Кожен ранок учні класу розпочинають із спільної гімнастики, бо таку традицію започаткували із 1 вересня. Щотижня – переглядають новий мультфільм, знімають відеоролики та беруть участь у розіграші подарунків, які влаштовує класовод. Під час уроків трудового навчання та образотворчого мистецтва мають цікаві майстер-класи. Отож, сумувати під час карантину, або ж нудитись від одноманітних завдань не доводиться. Наші першокласники повноцінно завершують навчальний рік.

collage.jpegcollage_2.jpegfotoram.io_.jpgimg-9435a510e4619419c2b051d1a8b55fd1-v.jpgimg-a7110f66f5d742a9672fd3de8ada1ef1-v.jpg