Головна > Новини > І знову перемога!

І знову перемога!

5 грудня 2012 р. відбулася Всеукраїнська олімпіада з математики Олімпус (зимова сесія). Олімпіаду Олімпус проводить Інститут Розвитку Шкільної Освіти. Вона є зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів і проводиться серед учнів 4-9 класів. У зимовій сесії 2012 року взяли участь 8947 учнів з усієї України.

Нашу гімназію на зимовій сесії 2012 року представляли 33 учні. Серед них 29 отримали дипломи учасника, а 3 учні нагороджені дипломами лауреата: Демідов Максим, учень 5-В кл, Федорець Володимир,  учень 5-В кл, Мельничук Юлія, учениця 6-В кл.

Ми пишаємось досягненнями учня 6-В класу Дениса Кривчука, який отримав диплом лауреата за 1-е місце та книгу в нагороду від організаторів Олімпусу.

Запрошуємо й вас випробувати свої сили в наступних сесіях.

1.jpg