Головна > Новини > Команда Луцької гімназії №18 здобула перемогу в міському фестивалі "Нащадки козацької слави"

Перемога збірної команди нашої гімназії в міському фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів України «Нащадки козацької слави», який відбувся 23 жовтня, призвела до багатьох спорів і викликала багато протиріч, як у суддівській бригаді, так і у суперників. Ніхто не очікував, що гімназисти зможуть «покласти на лопатки» досвідчених суперників аж із шести видів змагань: човниковий біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку (дівчата), перетягування канату хлопці), естафета та тести з історії. Ми ще раз довели всім, що наша команда – найсильніша! Такі учні як Гуславський Андрій – 1(5)Б, Бондарук Юлія – 1(5)А, Тимошенко Валентин – 2(6)В, Рудь Ірина – 2(6)В, Савчук Юрій – 2(6)А, Садоводова Анастасія – 2(6)В,  Коробко Дмитро – 3(7)В, Колісник  Валерія – 3 (7)Б, Демчук Андрій – 4(8)А, Павлова Ангеліна – 4(8)А, Радіщук Владислав – 5(9)А,  Матвійчук Анна – 5(9)Б,  Гропянова Настя – 6(10)Б, Остапюк Роман –6(10)Б, Оксентюк Максим – 3(7)А  - просто герої !!!