Головна > Новини > Пам’ятка для батьків та дітей на період літніх канікул

Пам’ятка для батьків та дітей на період літніх канікул

31 травня 2024 року - початок довгоочікуваних літніх канікул для учнів.

 Кожен планує по-різному провести цей теплий, літній період . Подорожі, екскурсії, відпочинок за містом, веселі і радісні друзі...

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок !

 Відпочиваємо, пам’ятаючи про воєнний стан, введений на території України.

Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

  1. Дорогі діти!  Дотримуйтеся правил дорожнього руху. Перш, ніж перейти дорогу, переконайтесь у відсутності транспорту. Якщо до Вас наближаються транспортні засоби, слід почекати, поки вони проїдуть і ні в якому разі не намагатися перебігати дорогу перед ними. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг. Дотримуйтесь правил посадки в автотранспорт. На зупинці не стійте близько біля дороги. Переходьте проїзну частину тільки по пішохідному переходу і на зелений сигнал світлофора. Коли переходите дорогу, подивіться спочатку ліворуч, потім праворуч. Не виїжджайте на проїжджу частину на велосипеді.

Завжди пам'ятайте, що помилку, допущену на уроці, можна виправити, а помилка в дотриманні Правил дорожнього руху часто буває непоправною і від Вашої дисципліни на вулиці залежить Ваша безпека.

  1.  Щоб уникнути електротравм, категорично забороняється наближатися до обірваних проводів ближче 8 м., залазити на опори ліній електропередач, відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.

      3.  Не грайтесь біля залізничного полотна, не кладіть на рейки предмети, не кидайте нічого у вікна потягу.

      4.   Не грайтесь на будівельних майданчиках.

      5.   Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.

      6.  Не можна розпалювати вогнища і кидати у вогонь карбід, солярку, бензин, тощо.

       7.  Не грайтеся з бродячими собаками і кішками. Мийте руки після ігор перед обідом.

       8.  Не використовуйте піротехнічні засоби - це небезпечно!

        9.  Не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.

       10.  Якщо на вулиці хтось іде чи біжить за вами, а додому далеко, біжіть у найближче людне місце: до магазину, автобусної зупинки.

        11.  Якщо незнайомі дорослі намагаються відвести вас силою, чиніть опір, кричіть, гукайте на допомогу: "Допоможіть! Мене веде незнайома людина!"

        12.  Не погоджуйтеся ні на які пропозиції незнайомих дорослих.

        13.  Не грайтеся з гострими, колючими та ріжучими, легкозаймистими та вибухонебезпечними предметами, вогнепальною та холодною зброєю, боєприпасами.

         14.  Не вживайте лікарські препарати без призначення лікаря.

         15.  Під час спілкування по телефону не називайте адресу, номер свого телефону , не підтримуйте розмови з незнайомцями.

         16.  Під час масових заходів не відходьте від дорослих, не штовхайтеся, не бігайте, не йдіть напереріз. Ніколи не наступайте на кульку, пакет, картонну коробку, не стійте біля сміттєвих контейнерів та урн. Інколи такі речі можуть вибухати.

         17.  Не ходіть гуляти без дозволу. Батьки завжди повинні знати, де ви перебуваєте. Збираючись на прогулянку, не вдягайте дорогі прикраси, які можуть стати причиною нападу на вас.

        18.  Про будь яку заподіяну вам шкоду повинні знати дорослі.

        19.  Дотримуйтеся правил поведінки біля водоймищ. Не грайся на березі річок, озер та ставків без нагляду дорослих.

Бережіть своє здоров'я!!! Пам'ятайте та виконуйте ці правила!

Доброго, приємного та безпечного Вам відпочинку!

Нехай Вам щастить!

Шановні батьки!

1.Будьте гарними друзями своїм дітям.  Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху ( особливо це стосується користування велосипедом, роликами). Дуже важливо, щоб дитина не тільки запам'ятовувала, але й добре зрозуміла, що виконувати Правила дорожнього руху потрібно завжди і скрізь. Кращий спосіб навчання - це власний приклад у виконанні «дорожньої азбуки». Своєчасне прищеплення дитині навичок дотримання Правил дорожнього руху та елементарних правил поведінки у надзвичайних ситуаціях дозволить запобігти нещасним випадкам, зберегти найдорожче - життя і здоров'я.

2. Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. (Після 21 00).

3. Наголошуйте про те, щоб діти нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).

4. Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування дитини (особливо це стосується вживання грибів).

5. Пам'ятайте про проблеми, які стоять перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв'язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них). Особливо зверніть увагу на друзів дитини.

6. Не залишайте дітей без нагляду!

7. Не дозволяйте дітям гратися біля водойм без нагляду.

8. Пояснюйте дітям, чому небезпечно грати в рогатки, стріляти з самопала, кидати ніж у ціль.

9. Попереджуйте самостійне перебування дітей біля річки і в лісі.

10. Ліки, отрутохімікати, пальне, боєприпаси тримайте під замком.

11. Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від Вас самих

Увага!

Під час канікул відповідальність за життя та здоров'я дітей несуть батьки!

 

Copyright © 2012 - 2024 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»