Головна > Новини > Посвята в першокласники

Посвята в першокласники

23 і 24 жовтня в стінах рідної гімназії відбулася посвята в першокласники. Ще нещодавно, батьки вважали своїх дітей маленькими, беззахисними, безпорадними та ось минуло майже два місяці навчання і їхні діти стали більш спокійними і врівноваженими. Дехто ходить сам до школи, приймає самостійно рішення, виконує завдання, вміє доводити свою думку справедливості.

Четвертокласники і всі учні початкових класів радо прийняли першокласників у дружну шкільну родину. Вони підготували для найменших театралізоване дійство, а також прозвучали вітання від батьків і на завершення директор гімназії вручив кожному першокласнику учнівські квитки і подарунки.

Після свята батьки і учні 1-Б класу висадили молоді деревця біля школи.

ї