Головна > Новини > ПРОЄКТ «ТИ МІЙ ГЕРОЙ»

ПРОЄКТ «ТИ МІЙ ГЕРОЙ»

Вірус, коронавірус, епідемія, пандемія, карантин, обмеження, самоізоляція, маска, гумові рукавички, антисептики, не можна виходити з дому, онлайн навчання – можна до безкінечності продовжувати перелік усього, що нам доводиться сприймати як частину нашого буденного життя лише протягом останніх трьох місяців. Зрозуміти і прийняти всі ці зміни надзвичайно важко і не кожній дорослій людині під силу. А як щодо дітей? Як допомогти маленьким і ще не зовсім свідомим дітям, як зменшити їхні переживання і відволікти від їхніх страхів? Лише пояснюючи, постійно розмовляючи і підштовхуючи до приємних фантазій, спонукаючи до творчості. Нам дуже в цьому допомогла казка My Hero is You. How kids can fight COVID-19 створена дітьми, батьками та вихователями, вчителями зі 104 країн для моральної і психологічної підтримки найбільш вразливої частини людства – наших дітей. Учні 5А, 5Б, 5В, 5Г, 6А, 6В, і 8Б класів (вчителі Піменова Тетяна Василівна та Трофимчук Світлана Вікторівна) вирішили теж долучитись до проекту, прочитавши казку. А вийшла з того захоплююча збірка My Hero is You! і відеопроєкти та презентації від дітей.

Пропонуємо вам переглянути результати нашої плідної з учнями співпраці за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/14tgdUNH-1x02-yXPhUkQEVJW0hw19hGe?usp=sharing