Головна > Новини > Рух заради здоров'я

Рух заради здоров'я

7 квітня традиційно відзначається Всесвітній день здоров’я.

З метою пропаганди рухової активності та здорового способу життя,  залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою, а також з нагоди Всесвітнього дня здоров’я  управління освіти та науки облдержадміністрації спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організовало  проведення ранкової гімнастики у загальноосвітніх навчальних закладах області.

8 квітня 2013 року перед початком навчальних занятьі  в нашій гімназії пройшла  ранкова гімнастика.Вчитель фізичної культури Кочубей Людмила Володимирівна провела веселу  та цікаву розминку під музичний супровід.  Школярі із задоволенням виконували рухливі вправи, в них гарний і позитивний настрій, день прйшов у них швидше та цікавіше після такої ранкової зарядки.