Головна > Новини > Семінар класних керівників

Семінар класних керівників

9 квітня 2013р. у Луцькій гімназії №18 пройшов семінар класних керівників на тему: «Використання інтерактивних методів виховання у роботі з учнівським колективом». Присутні мали можливість ознайомитися з теорією і практикою інтерактивного виховання. Цікаво та оригінально було презентовано віртуальне портфоліо класного керівника 6 – А класу

Панасюк С.І. Соціальний педагог Андрусік Л.Ю. розповіла про  діагностично – проектувальний комплекс «Універсал», який є одним із інтерактивних форм роботи соціально - психологічної служби. Незабутніми та креативними були виховні години, проведені класними керівниками: Мельчук Н.М. (9 – Б клас) на тему:  «Пронесімо любов і милосердя через усе своє життя…»; Кириченко Н.В. (11-П клас) «Без родини – нема щастя для людини»; Демиденко Н.Д., Вуй О.Я. брейн-ринг для учнів 5-х класів «Я – маленька частиночка Природи ».

Семінар завершився практичним заняттям із креативності, де вчителі працювали в групах та поділилися своїми враженнями  про сучасний інтерактив.

12345678