Головна > Новини > Трофимчук С.В. - учасник програми підвищення педагогічної майстерності (ТЕА)

Трофимчук С.В. - учасник програми підвищення педагогічної майстерності (ТЕА)

Нещодавно з США повернулася Трофимчук  Світлана  Вікторівна, вчитель англійської мови Луцької гімназії № 18.

Заповнивши анкету організації  «ТЕА» (покращення якості освіти вчителів), вона мала змогу відвідати штат Огайо, місто Боулінг-Грін. Два місяці була спостерігачем школи, де вчилися афро-американці. В учнів цього закладу є своя форма: світлий низ, спіднички для дівчаток середньої довжини і кофтинки без  глибокого декольте.

Списування і підслуховування для дітей вважається недостойним. В американських школах багато матеріалу дається на самоопрацювання, щоб учні могли  робити власні висновки.

Хочеться зазначити,  що наші діти набагато обізнаніші в географії, та в інших дисциплінах, ніж американські.

2013-02-28_09.24.18.jpgirex_2013_054.jpg