Головна > Новини > В калейдоскопі країн

В калейдоскопі країн

8 листопада в рамках тижня природничих дисциплін пройшов  започаткований в 2011 році вчителем географії Мельчук Н.М. фестиваль «В калейдоскопі країн», в якому взяли участь учні 6-11 класів. Кожен клас представив культуру, побут, символіку, національну кухню,обряди, традиції та звичаї народів країни, яка йому випала під час жеребкування. В рамках фестивалю проведено ярмарок, виручені кошти з якого спрямовані на благодійність, допомогу на лікування колишній учениці гімназії Захаровій Людмилі.

Фестиваль об’єднав в єдине коло батьків, учнів, педагогів гімназії, зібрав тих,  хто любить географію, творчо мислить і працює.

dsc_0055.jpgdsc_0076.jpgdsc_0105.jpg