Головна > Новини > Відправ справжню листівку

Відправ справжню листівку

Чи давно ви відвідували поштове відділення? Це запитання адресоване не дорослим, які, ймовірно, бувають там раз на місяць, сплачуючи рахунки, а підліткам 11+. А коли останній раз ви купували там конверт, підписували листівку та надсилали її своєму другу чи подрузі? Ніколи? Саме ці запитання залишилися з негативною відповіддю на уроках англійської мови в 7А та 7В класах (вчитель Трофимчук С.В.). Саме тоді і виникла ідея «Відправ справжню листівку». "Навіщо? -  запитаєте ви, - якщо існує інтернет, компютер та мобільний телефон?" Саме для того, щоб наблизити вивчення англійської мови до ситуації, коли немає доступу до різних гаджетів, а потрібно привітати найкращого друга або подругу, або вам дуже хочеться поділитися враженнями від подорожі. Саме для того, щоб отримати новий досвід,  так, саме новий досвід для цього покоління дітей. Для чого він взагалі потрібен, якщо, на перший погляд, зовсім не розвиває навички 21 століття? Відповідь є очевидною: саме похід до поштового відділення, купівля конверту, вибір листівки, роздуми про надпис на листівці,  знову похід на пошту для того, щоб відправити повідомлення в такий незвичний для наших дітей спосіб - всі ці етапи процесу надають впевненості в тому, що наші діти не розгубляться, залишившись без засобів звязку, а їхні друзі та близькі люди не залишаться без привітання на день народження. Пройти весь цей процес було варто хоча б для того, щоб побачити усміхнене обличчя товариша, якій отримав лист від вас.