Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Новини > Вітаємо переможці

Вітаємо переможці

Вітаємо призерів  міських та обласних предметних олімпіад та конкурсів

2021-2022 н.р.!

Дякуємо вчителям за результативну працю по розвитку природних здібностей наших учнів!

Призери міських предметних олімпіад

 2021 – 2022 н.р.

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Місце

Вчитель

Англійська мова

  1.  

Степчук Ліліана Олегівна

8-В

І

Трофимчук С.В.

  1.  

Яницька Катерина Дмитрівна

8-Б

ІІ

Смірнова Л.В.

  1.  

ПаньковецьІгорОлександрович

9-Б

І

Крук І.В.

  1.  

Ковальчук ДаринаПавлівна

9-А

ІІ

Романюк Є.В.

  1.  

Каштанова Вікторія Олександрівна

10-Б

І

Романюк Є.В.

  1.  

Яцюк Марко Антонович

10-А

ІІІ

Тимошенко Л.Л.

  1.  

Шулякевич Тарас Денисович

11-А

ІІІ

Смірнова Л.В.

  1.  

Вашестюк Андрій Віталійович

11-А

І

Крук І.В.

Французька мова

  1.  

ДакаєваАмінаТамерланівна

8-Б

ІІІ

Ураєва І.Г.

  1.  

НаменюкАнастасіяАнатоліївна

10-А

ІІ

Лукащук Т.А.

  1.  

ПавлишинаАнгелінаЮріївна

10-А

ІІІ

Лукащук Т.А.

  1.  

Островська Анастасія Олександрівна

11-А

І

Ураєва І.Г.

  1.  

ОлещукДаринаВікторівна

11-Б

ІІ

Ураєва І.Г.

  1.  

Павлюк Володимир Ігорович

11-А

ІІІ

Ураєва І.Г.

Німецька мова

  1.  

Тимофеєва Маргарита Денисівна

8-В

ІІІ

Яковчук М.В.

  1.  

Соловей Максим Сергійович

9-А

ІІІ

Яковчук М.В.

  1.  

Вашестюк Андрій Віталійович

11-А

ІІ

Яковчук М.В.

Іспанська мова

  1.  

Романюк Аліна-Юлія Олександрівна

8-В

І

Поліщук Н.В

  1.  

Гордійчук Владислава Сергіївна

8-В

ІІ

Поліщук Н. В

  1.  

Степчук Ліліана Олегівна

8-В

ІІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Дудка Анна Романівна

9-А

І

Поліщук Н.В.

  1.  

Шуляк Єлизавета Ігорівна

9-А

ІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Левчик Анна Вікторівна

9-А

ІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Матат-Віхлянцева Єлизавета Денисівна

9-А

ІІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Омельчук Богдан Миколайович

9-А

ІІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Спященко Артем Олександрович

9-А

ІІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Ярмоленко Катерина Русланівна

10-Б

І

Поліщук Н. В

  1.  

Кишко Вероніка Андріївна

10-Б

ІІ

Поліщук Н. В

  1.  

Стрижак Діана Дмитріївна

10-Б

ІІІ

Поліщук Н. В

  1.  

Мельник Катерина Юріївна

11-Б

І

Поліщук Н. В

  1.  

Снитюк Ірина Вадимівна

11-Б

ІІ

Поліщук Н. В

  1.  

Герасимчук Ілля Васильович

11-Б

ІІІ

Поліщук Н. В

  1.  

Штельмах Оскар Сезаійович

11-Б

ІІІ

Поліщук Н. В

Українська мова та література

  1.  

Забелло Анатолій Анатолійович

7-Д

ІІ

Шаула С.Б.

  1.  

Огороднійчук Катерина Сергіївна

8-Б

ІІІ

Казмірчук С.О.

Колядюк С.С.

  1.  

Солтисюк Дарина Андріївна

9-В

І

Шаула С.Б.

  1.  

Кишко Вероніка Андріївна

10-Б

ІІІ

Циц Т.Я.

  1.  

Вашестюк Андрій Віталійович

11-А

ІІ

Назарчук А.О.

Історія

  1.  

Луцюк Анна Миколаївна

8-А

І

Дністрянська Н.В.

Правознавство

  1.  

Матат-Віхлянцева Єлизавета Денисівна

9-А

ІІІ

Дністрянська Н.В.

Хімія

  1.  

Огороднійчук Катерина Сергіївна

8-Б

ІІІ

Стефановська В.Б.

  1.  

ПавельчакСоломіяРоманівна

10-Б

ІІІ

Стефановська В.Б.

  1.  

ВашестюкАндрій Віталійович

11-А

ІІІ

Стефановська В.Б.

Географія

  1.  

Кутова Кіра Анатоліївна

8-В

ІІІ

Мельчук Н.М.

  1.  

Василишина Дарина Андріївна

11-Б

ІІ

Мельчук Н.М.

Екологія

  1.  

Кутова Вероніка Валеріївна

11-Б

ІІ

Власюк І.М.

Біологія

  1.  

Петрук Вікторія Сергіївна

8-А

ІІ

Бущук В.В.

  1.  

Солтисюк Дарина Андріївна

9-В

ІІІ

Демиденко Н.Д.

  1.  

Каштанова Вікторія Олександрівна

10-Б

ІІ

Бущук В.В.

  1.  

Смольянінов Андрій Андрійович

11-А

ІІ

Гончаревич Т.М.

Інформаційні техннології

  1.  

Штик Артем Русланович

8-Г

ІІ

Баран М.С.

  1.  

Паньковець Ігор Олександрович

9-Б

ІІ

Баран М.С.

  1.  

Куришко Дмитро Сергійович

10-А

ІІ

Вітковський Р.В.

  1.  

Перик Тарас Юрійович

11-А

ІІ

Вітковський Р.В.

Астрономія

  1.  

Артишевський Роман Андрійович

9-А

ІІІ

Костюк В.М.

  1.  

Ткач Валерій Олександрович

9-А

ІІІ

Костюк В.М.

  1.  

Саварина Вікторія Сергіївна

11-А

ІІІ

Костюк В.М.

  1.  

Лавринюк Тетяна Євгенівна

11-А

ІІІ

Костюк В.М.

Фізика

  1.  

Коренівська Богдана Олександрівна

7-Г

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

  1.  

Павельчак Соломія Романівна

10-Б

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

  1.  

Антонюк Павло Дмитрович

11-А

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

Математика

  1.  

Штик Артем Русланович

8-Г

ІІІ

Кінах Н.А.

  1.  

Антонюк Павло Дмитрович

11-А

І

Кінах М.В.

 

Призери міських предметних конкурсів 2021 – 2022 н.р.

 

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

  1.  

Волинець Владислава Дмитрівна

5-А

ІІ

Вуй О.Я.

  1.  

Петрук Вікторія Сергіївна

8-А

І

Шаула С.Б.

  1.  

Вашестюк Андрій Віталійович

11-А

ІІІ

Назарчук А.О.

Казмірчук С.О.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені П. Яцика

  1.  

Забелло Анатолій Анатолійович

7-Д

ІІ

Назарчук А.О.

  1.  

Петрук Вікторія Сергіївна

8-А

І

Шаула С.Б.

  1.  

Турчик Софія Сергіївна

9-Б

ІІ

Шаула С.Б.

  1.  

Кутова Вероніка Валеріївна

11-Б

ІІІ

Козак І.В.

 

Призери обласних предметних олімпіад 2021-2022 н.р.

№ з/п

ПІБ

клас

Місце

Вчитель

Англійська мова

1.

Вашестюк Андрій

11-А

І

Крук І.В.

2.

Каштанова Вікторія

10-Б

І

Романюк Є.В.

Фізика

1.

Коренівська Богдана

7-Г

ІІ

Ярошевич Л.Я.

2.

Павельчак Соломія

 

10-Б  

ІІ

Ярошевич Л.Я.

3.

Антонюк Павло

 

11-А

ІІІ 

Ярошевич Л.Я.

Астрономія

1.

Саварина Вікторя

11-А

ІІІ

Костюк В.М.

Українська мова

1.

Солтисюк Дарина

9-В

ІІІ

Шаула С.Б.

Іспанська мова

1.

Дудка Анна

9-А

І

Поліщук Н.В.

2.

Ярмоленко Катерина

10-Б

ІІ

Поліщук Н.В.

3.

Штельмах Оскар

11-Б

І

Поліщук Н.В.

4.

Мельник Каріна

11-Б

ІІ

Поліщук Н.В.

Французька мова

1.

Островська Анастасія

11-А

І

Ураєва І.Г.

Математика

1.

Антонюк Павло

11-А

ІІІ

Кінах М.В.

 

 

 

 

 

           

 

 

Copyright © 2012 - 2022 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»