Головна > Новини > ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

З 22 по 29 жовтня 2022 року було проведено міський конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки. Захід був проведений в режимі онлайн на базі КЗ «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».

У конкурсі взяли участь 30 учнів із 10 ЗЗСО Луцької міської територіальної громади: № 1, 2, 13, 14, 18, 21, 22, 23, 27, 34.  Учасники заходу змагалися в командному та індивідуальному заліках.

Конкурс проводився у трьох номінаціях «Офіс-менеджмент», «Web-дизайн», «Програмування». Програма конкурсу передбачала виконання домашнього завдання з тем «Безпека в цифровому просторі» (в номінації «Web-дизайн»), «Ми українці: честь і слава незламним» («Офіс-менеджмент») та довільної теми з програмування, їх захист й виконання конкурсного завдання.

Команда КЗЗСО «Луцький ліцей № 18 Луцької міської ради» виборола почесне ІІ місце.

В особистому заліку:

Артишевський Роман – І місце в номінації «вебдизайн»,

Паньковець Ігор – ІІ місце в номінації «програмування»,

Куришко Дмитро – ІІІ місце в номінації «офіс».

Артишевський Роман прийматиме участь в обласному етапі даного конкурсу у складі міської команди ЦНТТУМ.

Вітаємо учасників конкурсу, керівника команди Вітковсього Р.В. та вчителя інформатики Баран М.С. із зайнятим місцем та бажаємо подальших перемог.