Головна > Новини > Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів у 2022-2023 н.р.

у 2022-2023 н.р.

Високі  інтелектуальні здібності, обдарованість, науковість, уміння висловити свою думку та проводити науково-дослідницьку та експериментальну роботу показали учні ліцею №18 під час І (міського) етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт.

На конкурс представлені роботи 10 учасників шкільної філії «Пошук» у 7 секціях. За результатами захисту 8 учнів стали переможцями, з них 3 учнів рекомендовані для участі в обласному конкурсі-захисті.

ПЕРЕМОЖЦІ :

Матат-Віхлянцева Єлизавета, учениця 10-А класу –І місце;

Гніздюк Ілля, учень 9-Б класу – І місце;

Каштанова Вікторія, учениця 11-Б класу- ІІ місце;

Чирко Марина, учениця 11-Б класу- ІІ місце;

Павельчак Соломія, учениця 11-Б класу- ІІІ місце;

Степчук Ліліана, учениця 9-В класу- ІІ місце;

Гордійчук Владислава, учениця 9-В класу-ІІ місце;

Тимофєєва Маргарита, учениця 9-В класу-ІІ місце.

Дирекція ліцею №18 висловлює щирі вітання та подяку за працю, розвиток творчого потенціалу молоді учителям-керівникам пошуково-дослідницьких робіт:

Нікіфоровій Ірині Олегівні, Чубай Лідії Петрівні, Назарук Марії Андріївні, Бущук Валентині Василівні, Колядюк Світлані Степанівні, Шереметі Ніні Василівні, Веремчук Ользі Володимирівні, Ткачук Юлії Степанівні.

Бажаємо тільки перемоги на наступних етапах, гарного відпочинку, добробуту. Вдячні за Вашу благородну працю на педагогічній ниві.