Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18
Головна > Новини > Вітаємо переможців турнірів

Вітаємо переможців турнірів

18.10.2021 відбувся міський турнір з правознавства. Збірна команда, у складі якої була учениця Луцької гімназії №18 Євгенія Морєва, зайняла почесне ІІ місце. Наступним кроком для дітей стала участь в обласному турнірі, де вони зайняли І місце. Вітаємо юних правознавців із заслуженою перемогою та достойним результатом.

19.10.2021 відбувся турнір з біології. Луцьку гімназію №18 представляли Кутова Вероніка, Стрижак Діана, Чирко Марина, Смольянінов Андрій, Каштанова Вікторія. Учні продемонстрували свої знання та вибороли І місце. Вітаємо та бажаємо успіхів на обласному турнірі.

20.10.2021 відбувся турнір з географії. Учасниками збірної команди шкіл міста Луцька були і представники Луцької гімназії №18 - Василишина Дарина та Швайковський Максим. У напруженій боротьбі гімназисти вибороли заслужену перемогу у фіналі. Вітаємо із І місцем та бажаємо успіхів і подальших перемог. 

Великий внесок у перемоги гімназистів зробили керівники команд:

Дністрянська Н.В., Власюк І.М., Бущук В.В. та Мельчук Н.М.

Дякуємо за достойну підготовку учнів та бажаємо подальших успіхів у вихованні майбутніх переможців. 

Copyright © 2012 - 2022 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»