Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18 Луцька гімназія №18

Головна > Новини > Вітаємо призерів міських предметних олімпіад 2022 – 2023 н.р!

Вітаємо призерів міських предметних олімпіад 2022 – 2023 н.р!

Вітаємо призерів міських предметних олімпіад

 2022 – 2023 н.р!

Бажаємо великих творчих успіхів нашим переможцям та дякуємо учителям за натхненну працю по підготовці учнів до олімпіад!

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Місце

Вчитель

Англійська мова

  1.  

Забелло Анатолій

8-Д

І

Крук І.В.

  1.  

Пасічник Марта

8-Б

ІІІ

Савчук Т.В.

  1.  

Тимофєєва Маргарита

9-В

ІІ

Трофимчук С.В.

  1.  

Степчук Ліліана

9-В

ІІІ

Трофимчук С.В.

  1.  

Ковальчук Дарина

10-А

ІІ

Романюк Є.В.

  1.  

Солтисюк Дарина

10-Б

ІІІ

Крук І.В.

  1.  

Каштанова Вікторія

11-Б

І

Романюк Є.В.

  1.  

Яцюк Марко

11-А

ІІІ

Тимошенко Л.Л.

  1.  

Кишко Вероніка

11-Б

ІІІ

 

Французька мова

  1.  

Савонюк Анна

10-А

ІІ

Ураєва І.Г.

  1.  

НаменюкАнастасія

11-А

ІІІ

Лукащук Т.А.

  1.  

Лавриненко Марія

9-А

І

Ураєва І.Г.

  1.  

Токарєва Анастасія

8-Б

І

Лукащук Т.А.

Німецька мова

  1.  

Забелло Анатолій

8-Д

І

Панасюк С.І.

  1.  

Тимофеєва Маргарита

9-В

ІІ

Яковчук М.В.

  1.  

Соловей Максим

10-А

І

Яковчук М.В.

  1.  

Каштанова Вікторія

11-Б

І

Яковчук М.В.

Іспанська мова

  1.  

Жданюк Ірина

8-В

ІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Андрусік Домініка

8-В

ІІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Степчук Ліліана

9-В

ІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Кутова Кіра

9-В

ІІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Дудка Анна

10-А

І

Поліщук Н.В.

  1.  

Матат-Віхлянцева Єлизавета

10-А

ІІ

Поліщук Н.В.

  1.  

Ярмоленко Катерина

11-Б

І

Поліщук Н. В

  1.  

Кишко Вероніка

11-Б

ІІ

Поліщук Н. В

  1.  

Стрижак Діана

11-Б

ІІІ

Поліщук Н. В

Українська мова та література

  1.  

Коляда Ірина

7-Б

ІІІ

Козак І.В.

  1.  

Петрук Вікторія

9-А

ІІІ

Шаула С.Б.

  1.  

Кишко Вероніка

11-Б

ІІ

Циц Т.Я.

Історія

  1.  

Луцюк Анна

9-А

І

Дністрянська Н.В.

Правознавство

  1.  

Луцюк Анна

9-А

ІІ

Дністрянська Н.В.

Хімія

  1.  

Веремейчик Мирослав

8-Г

ІІІ

Воробей Л.А.

  1.  

Іващук Дмитро

9-Б

ІІІ

Стефановська В.Б.

  1.  

Павельчак Соломія

11-Б

ІІ

Стефановська В.Б.

  1.  

Дмитрук Соломія

10-Б

ІІІ

Стефановська В.Б.

Географія

  1.  

Жукова Анна

8-Б

І

Мельчук Н.М.

  1.  

Кутова Кіра

9-В

ІІІ

Мельчук Н.М.

  1.  

Дудка Анна

10-А

ІІ

Мельчук Н.М.

Екологія

  1.  

Дудка Віталій

11-Б

ІІ

Бущук В.В.

Біологія

  1.  

Самчук Ангеліна

8-Б

ІІІ

Гончаревич Т.М.

  1.  

Петрук Вікторія

9-А

ІІ

Бущук В.В.

Інформаційні техннології

  1.  

Герасимчук Влад

9-А

ІІ

Вітковський Р.В.

  1.  

Куришко Дмитро

11-А

ІІ

Вітковський Р.В.

  1.  

Кушіль Любомир

8-В

ІІ

Вітковський Р.В.

Астрономія

  1.  

Куришко Дмитро

11-А

ІІІ

Чеховський І.Л.

Фізика

  1.  

Малюс Олександр

7-В

ІІІ

Чеховський І.Л.

  1.  

Поручнік Каріна

8-Б

ІІІ

Чеховський І.Л.

  1.  

Штик Артем

9-Г

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

  1.  

Дмитрук Соломія

10-Б

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

  1.  

Павельчак Соломія

11-Б

ІІ

Ярошевич Л.Я.

  1.  

Куришко Дмитро

11-А

ІІІ

Ярошевич Л.Я.

Математика

  1.  

Галух Поліна

6-Г

ІІ

Кінах М.В.

  1.  

Дмитрук Соломія

10-Б

ІІІ

Громяк Т.В.

Обслуговуюча праця

1,

Шумкова  Ірина

8-Д

ІІ

Коляда Н.О.

 

Copyright © 2012 - 2022 Луцька гімназія №18 | сайт створено «Інтернет агентство Афіна»