Головна > Новини > Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»

14 квітня відбувся Всеукраїнський  фізичний конкурс «Левеня» , який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України.

Взяли участь у ньому і 55 учнів нашої гімназії, які цікавляться фізикою, ті хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Для учнів це перші сходинки до вивчення природи, проведення досліджень, які сприятимуть поясненню фізичних явищ, виробленню нових фізичних гіпотез і теорій. Завдання конкурсу сприяють розвитку спостережливості за навколишнім світом, розвитку логіки та ерудиції, креативності мислення.

Фізичне змагання не лише допомагає виявити обдарованих, отримати результат самооцінки своїх напрацювань, а й дає можливість відчути атмосферу свідомого відповідального іспиту.